Kilka słów o naszej firmie


PBI BUDINŻ to Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne, które istnieje na rynku budowlanym od września 2006 roku. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Korsaka 8.

Zakres działalności obejmuje roboty budowlane związane z wbijaniem, wciskaniem ścianek szczelnych, pali rurowych, wykonywaniem przecisków, przewiertów sterowanych, HDD, pali CFA , pali vibro oraz odwodnienia. Dodatkowo dysponujemy własnym biurem projektowym dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom sprawdzone i optymalne rozwiązania prowadzące do minimalizacji kosztów inwestycji. Przedsiębiorstwo dzięki właściwym decyzjom oraz dobrej polityce wewnątrz firmy ciągle poszerza zakres swoich usług. Podczas realizacji zadania gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych robót, dzięki czemu możemy się poszczycić licznymi listami referencyjnymi. Ponadto klienci mogą liczyć na terminowość, precyzję, doświadczenie oraz zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań. Współpracuje z nami wiele firm zarówno polskich jak i zagranicznych.

PBI BUDINŻ realizuje ambitne przedsięwzięcia na terenie całego kraju dla potrzeb budowy: obwodnic, kanalizacji, MEW, budynków różnej użyteczności., co sprawia ze jesteśmy cenionym na rynku wykonawca przewiertów sterowanych oraz ścianek szczelnych.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną załogę, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Ponadto kadra podczas pracy odpowiedzialnie przestrzega przepisów BHP w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i innych znajdujących się w najbliższym otoczeniu.

Przy realizacji inwestycji wykorzystujemy w pełni własny park maszynowy , który systematycznie powiększamy o kolejne urządzenia , aby jakość wykonywanych przez Nas prac stała na najwyższym poziomie. Ponadto posiadamy duży magazyn grodzic różnych typów oraz o różnych długościach. Podczas wykonywania prac w miejscach szczególnie narażonych na skutki wbijania ścianek szczelnych, przecisków itd. prowadzimy monitoring drgań w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy dobre ceny, zarówno w zakresie wykonywanych prac jak i materiałów, co sprawia, że jesteśmy konkurencyjni w stosunku do innych firm .