Wibromłoty
Szczególny potencjał roboczy stanowią wibromłoty cenionych na całym świecie producentów ICE, PVE, TUNKERS. Wibromłoty dzięki regulacji wag mimośrodkowych umożliwiają zupełną kontrolę parametrów pracy wibratora, a tym samym na monitorowanie i redukcję drgań. Dokładny system monitorowania oraz ciągły system chłodzenia umożliwiający nieustanną pracę głowicy. Obszerny zakres profesjonalnych zacisków czynią te wibratory idealnym rozwiązaniem do wykonania ścianki szczelnej, rur stalowych oraz pali. W naszym parku maszynowym posiadamy następujące typy:

Hydrauliczne :


  • ICE 18 RF ts: bezwibracyjny o wysokiej częstotliwości ze zmienną amplitudą drgań o sile spadku 1100 kN ,
  • PVE 2319 VML bezwibracyjny o wysokiej częstotliwości ze zmienną amplitudą drgań o sile spadku 1100 kN
  • ICE 8 RF bezwibracyjny o wysokiej częstotliwości ze zmienną amplitudą drgań o sile spadku 435 kN ,
  • ICE 625 o sile spadku 410 kN,
  • ICE 425 o sile spadku 344 kN,

Elektryczne zasilane z mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy od 25 kWA do 250 kWA:


  • TUNKERS PE 5004 Ze zmienna amplitudą drgań. Siła spadku 500 kN.
  • TUNKERS PE 3604 Ze zmienna amplitudą drgań. Siła spadku 360 kN.
  • TUNKERS PE 3001 Siła spadku 300 kN.
  • TUNKERS PE 2001 Siła spadku 200 kN.
Movax
Firma BUDINŻ jest w posiadaniu urządzeń Movax, które spośród wibromłotów dostępnych na polskim rynku zasługują na szczególną uwagę, proponują one bowiem wiele unikalnych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych chronionych patentami, jak np. uchwyt boczny wbijanej grodzicy, który eliminuje zasadnicze ograniczenie długości wbijanej grodzicy i umożliwia wykonywanie prac w miejscach nieosiągalnych dla standardowych maszyn montowanych na dźwigach, czy koparkach.
Palownice
Dysponujemy wysoko wyspecjalizowaną palownicą firmy Liebherr LRB 125 z osprzętem do wiercenia ciężkiego, która dzięki zastosowaniu innowatorskiej technologii jest zdolna do pracy w różnych warunkach i możliwościach przystosowania się do nich, aby w pełni zrealizować zamierzone cele projektów.

Liebherr LRB to niekwestionowany lider w swojej klasie. W połączeniu z młotem hydraulicznym nowszej generacji umożliwia pogrążanie rur stalowych, grodzic, betonowych prefabrykatów oraz pali drewnianych. Jego główne zalety to m.in.: teleskopowy maszt samopodnoszący, rozsuwane gąsienice i nisko umiejscowiony środek ciężkości – cechy, które zwiększają stabilności maszyny, ponadto poziomy wysuw masztu, umożliwiający sprawne i niezwykle precyzyjne pozycjonowanie pala, wreszcie uniwersalny system hydrauliki współpracujący zarówno z młotem hydraulicznym, głowicą obrotową, oscylatorem, jak i wibratorem.
Wciskarki
Dzięki innowacyjnemu urządzeniu Still Worker WP 150 oferujemy kompleksowe usługi w zakresie statycznego pogrążania grodzic metodą bezwibracyjną, wykonanie ścianek szczelnych przy użyciu tego specjalistycznego sprzętu ogranicza natężenie hałasu oraz eliminuje drgania typowe przy realizacji robót tego rodzaju.